Pazartesi , Eylül 26 2022
Anasayfa / Anasayfa / YIKIM HİZMETİ KARŞILIĞI ENKAZ VE HURDA SATIŞI YAPILACAKTIR

YIKIM HİZMETİ KARŞILIĞI ENKAZ VE HURDA SATIŞI YAPILACAKTIR

Muğla Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nca Muğla İli Milas İlçesi Hayıtlı Mah. 254 Ada 1 Parsel üzerinde Bulunan 5 Katlı Hükümet Konağı, 254 Ada 24 Parsel Üzerinde Bulunan Spor Salonu Binası ve Eklentileri Binalarının(Taşınmaz Üzerinde Bulunan Tüm Yapı ve Zemin Betonları Dahil) Hurda Karşılığı Yıkılması İşi.” 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45 İnci Maddesi Gereğince Açık Teklif (Açık Arttırma) Usulü ile İhale edilecektir.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Muğla İli Milas İlçesi Hayıtlı Mah. 254 Ada 1 Parsel üzerinde Bulunan 5 Katlı Hükümet Konağı, 254 Ada 24 Parsel Üzerinde Bulunan Spor Salonu Binası ve Eklentileri Binalarının(Taşınmaz Üzerinde Bulunan Tüm Yapı ve Zemin Betonları Dahil) Hurda Karşılığı Yıkılması ve enkazının kaldırılması İşidir Ayrıntılı bilgiye ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/915655/ihale-duyurulari/satis-trampa-devir-ve-intikal-ihaleleri/yikim-hizmeti-karsiligi-enkaz-ve-hurda-satisi-yapilacaktir linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

Karaca, “Onlar unutsa da biz onları unutmayacağız”

Fethiye Belediyesi ve Fethiye Alzheimer Derneği işbirliğinde birçok hayırseverin yardımlarıyla Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi hizmete …