Pazar , Haziran 16 2024

Yeni Yılın İlk Bebeği Kız

Fethiye’de yeni yılın ilk bebeği kız olarak dünyaya geldi. Fethiye Devlet Hastanesi ile Lokman Hekim Esnaf Hastanesi ve Özel Letoon Hastanesi’nde yılın ilk bebeğinin doğumu merakla beklendi. Saat tam 01:00’i gösterdiğinde yeni yılın ilk bebeği Fethiye Devlet Hastanesi doğum servisinde kız olarak dünyaya geldi.

İsa-Saliha Tokaç çiftinin nur topu gibi kız bebek dünyaya getirmesi aileyi sevince boğdu. 33 yaşındaki 3 çocuk annesi Saliha Tokaç, yeni yılın ilk bebeğini kız olarak dünyaya getirirken; ”Erkek olsun beklentim yoktu. Kızlarım ile övünüyorum” dedi. Yeni yılın ilk bebeğine Tokaç ailesi Hira Su adını verirken, 12 yaşındaki Elif, 13 yaşındaki Kardelen, 18 yaşındaki Gamze minik kardeşinin ve annelerinin başucunda büyük sevinç ve heyecan yaşadı. Baba İsa Tokaç akaryakıt istasyonunun kapanması nedeni ile şu anda işsiz olduğunu, 3 kız çocuğunun ardından 4.’nün de kız olmasından mutluluk duyduğunu söyledi. Tokaç; ”İşsizim. Şu anda işsizlik maaşı ile geçiniyorum. Tek isteğim yeni yılda bir iş sahibi olup 4 kızıma da bakabilmek arzusundayım” ifadelerini kullandı.

Anne Saliha Tokaç da ”Çok mutluyum. Yeni yıl herkesi mutlu etsin” derken minik Hira Su’yun Fethiye İmam Hatip Ortaokulu’nda okuyan Elif ve Kardelen ile İmam Hatip Lisesi’nde okuyan Gamze ise ”Çok mutluyuz. Bir kardeşimiz daha dünyaya geldi” dediler.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …