Perşembe , Ekim 6 2022
Anasayfa / Anasayfa / Yemekte Bir Araya Geldiler

Yemekte Bir Araya Geldiler

Zafer Partisi İlçe Başkanlığı kurucu üyeleri akşam yemeğinde bir araya geldiler. Zafer Partisi Kurucular Kurulu ve G.İ.K Üyesi Önder Aksoy ve Muğla İl Başkanı Ünal Yiğit, Zafer Partisi Fethiye Kurucu İlçe Başkanı Avukat Umut HEPDİZDAR ‘a yemekte eşlik ettiler.

G.İ.K Üyesi Önder Aksoy “Öncelikle Fethiye İlçemize partimiz hayırlı olsun. Allah bizleri ve siz değerli arkadaşlarımı utandırmasın” diyerek sözlerine şöyle devam etti. “Emperyalistlerin stratejik büyük hamleler yaptığı dünyada, Göç mühendisliği yöntemi ile ekonomimize, etnik yapımıza demografik olarak zarar verecek sıgınmacı unsurların ülkemizi bölmeye yönelik entegrasyonuna tek karşı çıkan parti Zafer Partisi’dir. İş birlikçilerce bize dayatılan sessiz istila Emperyalistlerin stratejisinin bir parçasıdır. Ülkemizin Bekası için Zafer Partisi gelecek sığınmacılar ülkelerine dönecek” diyerek sözlerini tamamladı.

Zafer Partisi Muğla İl Başkanı Ünal Yiğit, Zafer partisinin Muğla il başkanlığı olarak kuruluş aşamasını tamamlamış bulunmaktayız. Siyasi partiler kanununa göre gerekli 5 ilçede teşkilatlarımız kurulmuş olup; Şubat sonuna kadar ataması yapılan ilçelerin kongrelerini yapıp sonrada il kongresini yapmayı ve daha sonrada tüm ilçelerimizde teşkilatları tamamlamayı hedefliyoruz. Zafer partisi Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliği fikrini benimseyen bir siyasi parti olup; vatanına bayrağına sahip çıkan ve kendini Atatürkçü, vatansever, milliyetçi ve ulusalcı gören tüm hemşehrilerimizi ve vatandaşlarımızı kucaklamaya hazırdır. Vatandaşı arasında ayrımcılık yapan Milliyetçi olamaz düsturuyla hareket etmek temel ilkemizdir. Bu toplantıyı tertipleyen GİK üyemiz Önder AKSOY Beye, ilçe başkanımız Av. Umut HEPDİZDAR Beye  ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. Zafer inananlarındır.

Zafer Partisi Fethiye Kurucu İlçe Başkanı Umut HEPDİZDAR, “Öncelikle bu şerefli ve onurlu göreve bizi layık gören Genel Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ümit ÖZDAĞ’a, Kurucular Kurulu ve G.İ.K Üyemiz, Sayın Önder AKSOY abime ve İl Başkanımız Sayın Ünal YİĞİT’e çok teşekkür ederim. Sorumluluğumuzun farkındayız. Kurucu Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldik. Sayın Önder AKSOY ve Sayın Ünal YİĞİT ‘in de toplantımızı onurlandırmasıyla daha da mutlu olduk. Bizler sözde değil özde Atatürk çizgisindeki Türk Milliyetçileriyiz. Biz, Zafer Partililer birileri gibi makam değil, vatan mücadelesi veriyoruz. Biz, Zafer Partililer Alparslan’dan Atatürk’e uzanan çizgiyi gelecek 1000 yıla taşımanın mücadelesini veriyoruz. Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı, Türk Milleti ‘nin asıl meselelerine odaklanmadan Türk insanının enerjisini tüketmektedir. Oysa hiçbir siyasi lider ve hiçbir parti Türk Milleti’nden daha önemli değildir. Türk Milleti, liderler ve partiler ekseninde düşmanlaştırılamaz. Biz Türk vatandaşlarını hangi siyasi partiye oy verirse versin öz kardeşimiz olarak görüyoruz. Büyük Türk Milleti’ne söz veriyoruz. Ülkemizi içinde bulunduğu milli birlik krizinden çıkartacağız. Ayrıca, son sığınmacı ülkesine dönene kadar bıkmadan, usanmadan çalışacağız. Zafer Partisi Türk Milleti’ne, Türk Devleti’ni geri verecek. Zafer, Büyük Türk Milleti’nin olacak.” diyerek sözlerini tamamladı.

About egegazetesi

Check Also

Karayiğit “Yeni Uygulama Ziraat Odalarını Devre Dışı Bırakıyor”

1 Ekim tarihi itibari ile Çiftçi Kayıt Belgesi (ÇKS) başvurularının e- Devlet üzerinden yapılmaya başlaması …