Salı , Mayıs 17 2022
Anasayfa / Anasayfa / YEDEK PARÇA MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR

YEDEK PARÇA MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR

Bodrum Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nce Muhtelif Açık Alan Spor Aletleri ve Oyun Grupları Alımı ile Parklar ve Açık Alan Spor Aletleri için Yedek Parça Malzemeleri Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; 29 kalem İlçemiz Sınırları İçerisindeki Park ve Yeşil Alanlarında Kullanılmak Üzere Muhtelif Açık Alan Spor Aletleri, Oyun Grupları ve Parklar ile Açık Alan Spor Aletleri için Yedek Parça Malzemeleri Alımı (Kaydırak, Tahterevalli, Salıncak, Tırmanma Aleti, Döner Platform, Zıp Zıp Aleti, Açık Alan Spor Aletleri). Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/971440/ihale-duyurulari-mal-alim-ihaleleri-yedek-parca-malzemeleri-satin-alinacaktir linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …