Pazartesi , Mart 27 2023

Vali Orhan Tavlı Fethiye’de Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizle Bir Araya Geldi

Muğla Valisi Orhan Tavlı Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman ile birlikte Fethiye Muharip Gaziler Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizle bir araya geldi.

Fethiye’deki şehit ailelerimiz ve gazilerimizle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Orhan Tavlı “Şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin her zaman yanlarındayız. Şehitlerimiz ve Gazilerimizin aziz hatıralarını unutmadık, unutmayacağız. Millet olarak, Şehitlerimizin aziz hatırasına her daim minnet duyacak ve onların emaneti olan bu vatanın selameti için çalışmaya devam edeceğiz. Mübarek Regaip Kandil’inde sizlerle bir araya geldik Cenab-ı Allah’a şükürler olsun” dedi

Vali Orhan Tavlı, devletin tüm kurumları ile şehit ailelerinin ve gazilerin yanlarında olduğunu ifade ederek, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerli. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek. Aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin vatan uğruna göstermiş oldukları fedakârlıklar ve kahramanlıklar hiçbir zaman unutulmayacak.” dedi.

Dernek şeref defterini imzalayan Vali Orhan Tavlı, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yıldönümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşaması için canlarını feda eden Aziz şehitlerimizi rahmetle anarak gazilerimize minnet duygularını arz etti.

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal şehit ailelerine ve gazilere göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, “Sayın Valimizin desteğini her zaman hissediyoruz. Bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

SEYDİKEMER’DE “ALİ RIZA BAŞARIR RESİM SERGİSİ” GÖZ KAMAŞTIRDI

Seydikemer Kaymakamlığı, Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğü ve Seydikemer Belediyesi, 21-26 Mart Orman Haftası ve 21 …