Salı , Mayıs 17 2022
Anasayfa / Anasayfa / Üstyapı çalışmaları başladı

Üstyapı çalışmaları başladı

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Fethiye Belediyesi’nin işbirliğinde Mustafa Kemal Bulvarı’nda gerçekleştirilen kanalizasyon kollektör hattı çalışmaları sona erdi. Fethiye Belediyesi üstyapı çalışmalarına hızlı başladı.

Kollektör hattında yoğun tempolu çalışmanın ardından üstyapı çalışmasına geçildi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, bölgede çalışmaları sürekli yerinde inceledi. Altyapının bitmesiyle birlikte üstyapı çalışmaları başladı. Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce sathi kaplama asfalt çalışmaları hızlandı. Kısa sürede üstyapı çalışmalarının biteceği öğrenilirken, Belediye Başkanı Alim Karaca, “Mustafa Kemal Bulvarı’nda ‘sorunlara kesin çözüm’ anlayışıyla; Muski ve Belediyemiz işbirliğiyle projelendirdiğimiz, kanalizasyon kollektör hattı çalışmasının sonuna ulaştık ve Belediye olarak yol kaplama çalışmalarına başladık. Geleceğe sağlam bakan bir Fethiye oluşturmak için cesur adımlar atmaya devam ediyoruz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …