Çarşamba , Mayıs 18 2022
Anasayfa / Anasayfa / Ünal Ailesinin Acı Günü

Ünal Ailesinin Acı Günü

Fethiye Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Başkanı ve Halk Bankası Fethiye Şubesi Emekli Müdürlerinden Cihal Ünal bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören eşi Perizat Ünal’ı kaybetti. 63 yaşında vefat eden Evli iki çocuk annesi Perizat Ünal, Hallaç Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından aynı mezarlıkta dualarla toprağa verildi.

Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanı ve Halk Bankası Fethiye Şubesi Emekli Müdürlerinden Cihal Ünal’ın acı gününde sevenleri yalnız bırakmadı. Osman Hilmi ve Kübra kızı Fethiye Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Başkanı Halk Bankası Fethiye Şubesi emekli müdürü Cihan Ünal’ın eşi Cihangir ve Hasan Can’ın annesi Yağmur Ünal’ın babaannesi Perizat Ünal, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayınca 63 yaşında hayatını kaybetti. Hallaç Mezarlığı’ndaki cenaze merasimine Fenerbahçe Ali Koç, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda taraftarlar dernekleri ile Halk Bankası yetkilileri çelenkler gönderirken; Cenaze namazına Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir,  Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatif Başkanı İsmail Başoğlu, Denizli Halk Bankası Bölge Müdürü Deniz Yıldırım, Halk Bankası Fethiye Şube Müdürü Güney Arıkan, Fethiye’nin siyaset, iş, ticaret, sanat spor dünyasından katılımın olduğu cenaze merasiminde Cihan Ünal taziyeleri de kabul etti. Cenaze namazının kılınmasının ardından Perizat Ünal, aynı mezarlıkta dualarla toprağa verildi. Gazetemiz olarak Perizat Ünal’a Allah’tan rahmet, Ünal ailesine başsağlığı dileriz.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …