Çarşamba , Aralık 7 2022

TONER VE GÖRÜNTÜLEME ÜNİTESİ SATIN ALINACAK

Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’nca Toner ve Görüntüleme Ünitesi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; 4 Kısım Toner ve Görüntüleme Ünitesi. 1- Yüklenici firma, malzemelerin tümünü, sözleşme tarihinden itibaren 30 (Otuz) gün içinde mesai gün ve saatleri içerisinde tek seferde teslim edecektir. 2- Teslim süresinin son gününün tüm resmi tatillere ve dini bayramlar öncesi arefe günlerine denk gelmesi halinde ertesi ilk iş günü son teslim günü olarak sayılacaktır. 3- Yüklenici Firma teslimat sırasında teslim ettiği mallara ilişkin seri numaralarını gösterir yetkili distribütör irsaliyesini de İdareye teslim edecektir. Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/1054141/ihale-duyurulari-mal-alim-ihaleleri-toner-ve-goruntuleme-unitesi-satin-alinacak linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

Luckycrush Evaluation August 2022 Lawrenceburg, In

You can’t block a person on LuckyCrush, however you possibly can hit ‘End Chat’ or …