Pazartesi , Eylül 26 2022
Anasayfa / Anasayfa / Ticarette Güvenin Adresi Özeloğlu

Ticarette Güvenin Adresi Özeloğlu

Fethiye’de yaşanan bazı olumsuzlukların güvensizlikten, güveni bitirmekten kaynaklı ticaret yapılmasını olduğunu gün geçtikçe daha iyi görülmeye başlandı. Bazı firmalar vatandaşlar tarafından tercih edilmez önünden geçilmez durumda iken, Özeloğlu Otomotiv &İnşaat Fethiye güvenin tek adresi olma yolunda emin adımlar ile devam ediyor.  Özeloğlu Otomotiv &İnşaat Sahibi Mutlu Özeloğlu,  “Fethiye artık kabuğunu kırmış bir yerleşim şehridir. Biz bize yapılmasını istemediğimiz davranışı müşterilerimize uygulamıyoruz. Ticarette önceliğimiz güven ve doğru işleyişin yapılmasıdır”dedi.

Fethiye her geçen gün her yönü ile gelişiyor ve nüfusu çoğalıyor. Bu doğrultuda da ihtiyaçların giderilmesi bakımından her gün yeni bir işletme açılıyor ve kapanıyor. İlçe genelinde son dönemlerde bu bağlamda açılan ve sürekli müşteri memnuniyeti artan bir işletme olan Özeloğlu Otomotiv &İnşaat Fethiye güvenin tek adresi olma yolunda emin adımlar ile devam ediyor. Bir çok işletme müşteri kaybederken Özeloğlu Otomotiv &İnşaat Sahibi Mutlu Özeloğlu, “Otomerkezi.Net Özeloğlu Otomotiv amacımız bize yapılmasını istemediğimiz hiçbir ticareti müşterilerime sunmuyoruz. Buradaki amaç tamamen bize gelen müşteriyi doğru yönlendirmektir. Tüm çalışma arkadaşlarımızla hedefimiz doğru alışveriş olmasını sağlamaktır. Maksat işletmemize gelen bir müşterimizi kaybetmeden tüm ihtiyaçlarını bizden almasını sağlamaktır. Bu konuda  inşaat sektörünün öncülüğünü yapıyoruz.  2. elde 1.000 adet araçlık seçeneğimiz mevcuttur. Bunun yanında Fethiye’nin ilk ve tek kurumsal araç satmak işinin uzmanı olarakta hizmet veriyoruz. İnşaat sektörü içinde kat karşılığı, taahhüt ,inşaat işinde bölgenin birincisi olmak için doğru dürüst bir şekilde ticaretimizi yapıyoruz, yapmayada devam edeceğiz. Maksat mutlu ve güvenilir bir işletme olmak için müşterilerimize hizmet etmektir.

Araç Alım Satım ve İnşaatta Bize sormadan karar vermeyin Özeloğlu Otomotiv &İnşaat size bir telefon kadar yakın. Hiç çekinmeden hizmet alımı için bizleri arayabilirsiniz. 0252 613 47 47 ve 0552 318 48 48 nolu telefonlardan ulaşabilir. Güven dostu işletmemize gelebilirsiniz”dedi.

 

About egegazetesi

Check Also

Karaca, “Onlar unutsa da biz onları unutmayacağız”

Fethiye Belediyesi ve Fethiye Alzheimer Derneği işbirliğinde birçok hayırseverin yardımlarıyla Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi hizmete …