Cuma , Mayıs 20 2022
Anasayfa / Anasayfa / THK Fethiye Şubesi 1’inci Oldu

THK Fethiye Şubesi 1’inci Oldu

Türk Hava Kurumu Fethiye Şubesi Türkiye genelindeki tüm şubeler arasında gelir sıralamasında Türkiye birincisi oldu. Birincilik ödülünü THK Fethiye Şubesi Başkanı Mustafa Özkaya’ya Ankara Valisi Vasip Şahin tarafından verildi.

Türk Hava Kurumunun 97’nci kuruluş yıl dönümü münasebeti ile Türk Hava Kurumu Genel Merkezi tarafından  Ankara  THK Üniversitesinde kuruluş yıl dönümü töreni gerçekleşti. Törene Türk Hava Kurumu Kayyum Heyeti Başkanı H. Abdullah Kaya, Türk Hava Kurumu Kayyum Heyeti Başkan Vekili Ali Yüksel, Türk Hava Kurumu Kayyum Heyeti Üyesi Adnan Zengin, Ankara Valisi Vasip Şahin  ve çok sayıda THK İl ve İlçe Şube Başkanları ve davetliler katıldı.

Törende Türk Hava Kurumu Genel Merkezi tarafından başarılı şubeleri ödüllendirilirken, THK  Fethiye Şubesi de Türkiye genelindeki tüm şubeler arasında gelir sıralamasında Türkiye birincisi oldu. Birincilik ödülünü THK Fethiye Şubesi Başkanı Mustafa Özkaya’ya Ankara Valisi Vasip Şahin tarafından verildi.

Birincilik ödülünü almaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Türk Hava Kurumu Fethiye Şubesi Başkanı Mustafa Özkaya, “Elbette çok mutluyuz. Bizi birinciliğe ulaştıran yardımların toplanmasında büyük destek veren çok saygıdeğer Fethiye ve Seydikemer halkımıza, mülki amirlerimiz, belediye başkanlarımıza, basın mensuplarımıza,  ve özellikle  Fethiye ve Seydikemer İlçelerimizin değerli mahalle muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Çocuk Evlerinden Yaza Merhaba Pikniği

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Fethiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü tarafından …