Perşembe , Eylül 21 2023

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su ve yakıt ikmali yaptı. Lüks yatın yaklaşık 10 milyon TL’lik döviz bıraktığı öğrenildi. Lüks yatın Rus Oligark Viladimir Strzhalkovsky’e ait olduğu kaydedildi.

Bir süredir Muğla’nın mavi sularında demirleyen lüks yatlar Fethiye ilçesinde de limana yanaşarak su ve yakıt ikmali yapıyor. Rus Oligark Viladimir Strzhalkovsky’nin sahibi olduğu yat Fethiye iskelesine demirledi. Gövdesi ve yapısıyla dikkat çeken 14 metre genişliğindeki yat milli yakıt ve su ikmali yaptı. Yaklaşık 10 milyon Tl’lik tonlarca su ve yakıt ikmali yapan lüks yatın çalışanları ikmal sırasında baştan sona lüks yatı temizledi. Rus Oligarg Viladimir Strzhalkovsky’nin sahibi olduğu yatta lüks 6 kabinde 12 misafirin konuk edilebildiği öğrenildi. Helikopter pisti dahil birçok lüksü barındıran süper yat buzlu denizlerde gidebilme özelliğine de sahip. Görünümüyle dikkat çeken süper yatı gören bazı vatandaşlar bol bol fotoğraf çekerken marina yetkilileri yatın 50 ton milli yakıt ile 10 ton su aldığını yaklaşık 10 milyon TL döviz bıraktığını ifade ettiler. Sabah saatlerinde gelen lüks yat Fethiye limanından ayrılırken yattaki görevliler halatları topladı. Yat Göcek’e doğru hareket etti.

About egegazetesi

Check Also

Kavaklıdere’de 3 Mahalleye Sıcak Asfalt Yapıldı

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Kavaklıdere İlçesinde başlatılan asfaltlama çalışmalarında, Menteşeoğlu, Mustafa Yılmaz ve Sazak Caddelerinde …