Cuma , Haziran 9 2023

SU ANALİZ KİTİ SATIN ALINACAKTIR

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından Müdürlüğümüze Bağlı Halk Sağlığı Kimyasal Analizler Laboratuvarı Su Analiz Kiti Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; 6 Kalem Su Analiz Kiti Alımı. Cihaz sözleşme imzalandıktan sonra en fazla 90 takvim günü içinde teslim edilecektir. Kitler ve standart maddeler son kullanma tarihleri kullanım sırasında aşılmaması için sözleşme süresi içinde peyderpey en fazla 3 partide teslim alınacaktır. Kullanım tarihlerinin dolmasına 30 gün kalan kitlerin değişimi, yükleniciye bildiriminden itibaren en geç 10 (on) gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Kitlerde miadı içinde bozulma olması halinde yüklenici firma tarafından aynı özellik ve miktarda bozuk olmayan yenileri ile bedelsiz olarak değiştirilecektir. Bu değişim firmaya bildirimden itibaren en geç 10 (on) gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/1147870/ihale-duyurulari-mal-alim-ihaleleri-su-analiz-kiti-satin-alinacaktir linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

CANKURTARAN EĞİTİMİNE KATILAN 12 KİŞİ BELGE ALDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) tarafından bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Bronz (havuz) Cankurtaran Eğitimi …