Pazar , Ağustos 7 2022
Anasayfa / Anasayfa / “STK’larla Uyum İçinde Olacağız”

“STK’larla Uyum İçinde Olacağız”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı  Tezcan Göktepe (İksirci Tezcan), başkanlığı kazandığı taktirde Fethiye’deki oda ve STK’lar ile uyum içerisinde olacaklarını ifade ederek, “Dersimize çok çalıştık. Talip olduğumuz görevin bilincindeyiz. Ben ve ekip arkadaşlarım esnaf kardeşlerimize hizmetkarlık için adayız” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Aralık ayı ile 2022 yılının Mart Ayı aralarında yapılması beklenen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimi için adaylığını açıklayan ve çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan Başkan Adayı Tezcan Göktepe, beraberinde ekip arkadaşları ile birlikte Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’i ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette çalışmalarına her geçen gün hız kattıklarını ifade eden Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, misafirperverliğinden dolayı Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’e teşekkür etti.

Seçimi kazandıkları taktirde Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının Fethiye’deki tüm oda ve stk’lar ile uyum içerisinde çalışacaklarını ifade eden Göktepe, “Birlikten güç doğar. Dolayısıyla hepimizin ortak sevdası ve hizmeti üyelerimizin ve halkımızın sorunlarına derman bulmaktır” dedi.

Esnaf odalarının geçmişten gelen ahilik kültürünün yaşatıldığı, birliğin, dirliğin ve dayanışmanın devam ettirildiği kurumlar olduğuna kaydeden Tezcan Göktepe, “Ben bugün bu koltuğa aday olmaktan öte, Fethiye esnafı için en iyisini, yönetim, proje, strateji, pazarlama gibi konuları çok iyi hazırlayıp, çocuklarımıza ve geleceğimize iyi bir işletme, iyi bir işyeri ve güzel bir gelecek hazırlamak için adayım. Bu düşüncelerle yeni bir anlayış, yeni bir kültür oluşturmak hedefindeyiz. Şunu belirtmek isterim ki ciddi bir yenilik getirmek bizim öncelikli hedefimiz” şeklinde konuştu.

Fethiye  esnafı için fuarların kapısını açan bir anahtar olmak istediklerinin altını çizen Göktepe, “Ayrıca esnaf için fuarlara turistik gezi amacıyla gitmek yerine fuarlarda stant açan, Fethiye’nin  adını duyuran, kendi işini geliştirmek için projeler hazırlayan ve ona destek olan bir esnaf odası ve yönetimi oluşturup bu noktada bir anahtar olmak istiyoruz” diye konuştu.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı için aday olan ve çalışmalarını sürdüren Tezcan Göktepe’ye başarılar dileyen Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ise, “Çıkmış oldukları bu yolda Tezcan Göktepe ve beraberindeki ekibini kutluyorum. Çalışmalarında da kendilerine başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

About egegazetesi

Check Also

Kabak Koyu yolu yapıldı

Fethiye Belediyesi, Dünyaca Ünlü Kabak Koyu’na inen yolda hem genişletme hem de parke çalışması yaptı. …