Pazartesi , Eylül 26 2022
Anasayfa / Anasayfa / Soydemir’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Soydemir’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Fethiyespor’lu yöneticiler yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına seçilen Mehmet Soydemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Soydemir, “Fethiyespor bizim her şeyimiz. Tanıtım objemiz. Fethiye halkı olarak, sahip çıkmalıyız” dedi. Fethiyespor yönetim kurulu üyelerinden Nurkaya Gündoğdu da; “Başkan Soydemir, geçmişte Fethiyespor yöneticiliği de yaptı. Her zaman Fethiyespor’a destek oldu. Yeniden Başkanlığa seçildi. Bu dönemde de ekibine ve kendisine başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

  1. Lig 3. Grupta mücadele eden Fethiyespor’da yönetim kurulu üyeleri Nurkaya Gündoğdu, Nacit Çatal, Metin Sevinç, Cem Tufan ve Mustafa Akyürek yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına seçilen Mehmet Soydemir ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Mehmet Soydemir’e üzerinde ismi yazılı ve 9 numaralı Fethiyespor forması ile Fethiyespor atkısı hediye edilirken, bugüne kadar Fethiyespor’a verdiği desteklerden dolayı da teşekkür edildi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “Fethiyespor bu hafta yenildi. Yine de 6 puan farkla lider. Birlik beraberlik içinde bu yıl grupta birinci olup, bir üst lige çıkacaktır. Fethiyespor Fethiye’nin tanıtım objesidir. Fethiyespor’a elimizden gelen desteği her zaman vermeye devam edeceğiz. Fethiyespor’u çok seven birisiyim. Fethiyespor’a başarılar diliyorum. Tüm esnaf ve sanatkarlarımızı Fethiyespor’un maçlarını izlemeye davet ediyorum” dedi.

Fethiyespor Genel Kaptanı Nacit Çatal; “Fethiyespor’umuzu çok seven başkanımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik. Esnaf ve sanatkarlar olarak, bizlere hep destek oldular. Görevlerine yeni dönemde de başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Fethiyespor yönetim kurulu üyelerinden Nurkaya Gündoğdu da; “Başkan Soydemir, geçmişte Fethiyespor yöneticiliği de yaptı. Her zaman Fethiyespor’a destek oldu. Yeniden Başkanlığa seçildi. Bu dönemde de ekibine ve kendisine başarılar diliyoruz. Bizlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sevinç ise; “Fethiyespor bizim üst kimliğimiz. Mehmet başkan ve ekibine yeni dönemde başarılar diliyoruz” dedi.

Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akyürek de; “Birlik beraberlik içinde Fethiyespor’u layık olduğu yere taşımak istiyoruz. Başkanımız güven tazelediği için hayırlı olsun ziyaretine geldik. Bu hafta İçel İdmanyurdu maçımız var. Tüm esnaf ve sanatkarlarımızı bu maça bekliyoruz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Karaca, “Onlar unutsa da biz onları unutmayacağız”

Fethiye Belediyesi ve Fethiye Alzheimer Derneği işbirliğinde birçok hayırseverin yardımlarıyla Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi hizmete …