Pazartesi , Eylül 26 2022
Anasayfa / Anasayfa / SEYDİKEMER’DE CADDE VE SOKAKLAR YENİLENİYOR

SEYDİKEMER’DE CADDE VE SOKAKLAR YENİLENİYOR

Seydikemer Belediyesi tarafından ilçede başlatılan kilitli parke döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatı doğrultusunda ilçe genelinde başlatılan kilitli parke döşeme çalışmaları yaz kış demeden devam ediyor. Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler vatandaşların daha modern ve konforlu bir yolda ulaşım sağlayabilmeleri için çalışmaları tüm hızıyla sürdürüyor. Yatırımları mahalle farkı gözetmeksizin her noktaya ulaştıran Seydikemer Belediyesi, son olarak Çobanlar ve Ören Mahallelerinde kilitli parke çalışmaları yürüttü. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, soğuk havaya rağmen çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile çalışmalara devam ettiklerini kaydeden Başkan Otgöz; “Tüm ekiplerimiz vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda çalışmalarını yürütüyor. İlçemizde ve kırsal mahallelerimizde başlattığımız yol çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Çobanlar ve Ören Mahallelerimizi kilitli parke ile buluşturduk. Bu sayede hem vatandaşlarımız yazın tozdan kışın ise çamurdan kurtulacak hem de ilçemiz estetik bir görünüme kavuşacak. Yol yapım ve bakım çalışmalarımız devam edecek. Yapılan çalışmalar ilçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

Karaca, “Onlar unutsa da biz onları unutmayacağız”

Fethiye Belediyesi ve Fethiye Alzheimer Derneği işbirliğinde birçok hayırseverin yardımlarıyla Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi hizmete …