Perşembe , Şubat 2 2023

SCOOTER TİP MOTOSİKLET SATIN ALINACAKTIR

Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından, Scooter Tip Motosiklet mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; 10 Adet Motosiklet, Scooter Tipi, Otomatik vitesli. 1- Tüm motosikletler sözleşme imza tarihinden itibaren 10 (On) takvim günü içerisinde Teknik Şartnameye uygun olarak teslim edilecektir. 2- Resmi tatil ve hafta sonlarında teslimat kabul edilmeyecektir. 3- Teslim süresinin son gününün tüm resmi tatillere ve dini bayramlar öncesi arefe günlerine denk gelmesi halinde ertesi ilk iş günü son teslim günü olarak sayılacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/1094561/vasita-elektrikli-araclar-scooter-tip-motosiklet-satin-alinacaktir linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

AKILLI SAAT SATIN ALINACAKTIR

Yatırım İzleme Müdürlüğü Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlıkları Muğla Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nca Sevdiklerimiz …