Salı , Mayıs 17 2022
Anasayfa / Anasayfa / Şampiyon güreşçi Karaca’yı ziyaret etti

Şampiyon güreşçi Karaca’yı ziyaret etti

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Fethiyeli güreşçi Ozan Kıl, deste küçük dalında birinci olmuştu. Şampiyon sporcu Ozan Kıl, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya desteklerinden dolayı ziyaret etti.

Ziyarete şampiyon sporcunun babası Osman Kıl, Belediye Meclis Üyesi Muharrem Akalın da katılım sağladı. Daha önce Elmalı Güreşlerinde deste orta dalında ikinci olan sporcu, Kırkpınar’da aldığı başarıdan dolayı mutluluğunu dile getirdi. Belediye Başkanı Alim Karaca’ya teşekkür eden Ozan Kıl, minyatür kispeti Karaca’ya takdim etti. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, spora her daim destek vermeye devam edeceklerinin altını çizdi. Karaca, “Ozan’ımızın babası zaten belediyemizde çalışıyor. Böyle bir evlat yetiştirdiği için kendisini tebrik ediyorum. Fethiye’mizi ve Muğla’mızı Kırkpınar ve Elmalı’da çok güzel bir şekilde temsil etti. Bizlere de ziyaret gerçekleştirdi. Kendisine başarılarından dolayı tebrik ediyorum, her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.