Cuma , Mayıs 20 2022
Anasayfa / Anasayfa / SAFFET ÜÇÜNCÜ FETHİYE’DEYDİ

SAFFET ÜÇÜNCÜ FETHİYE’DEYDİ

Otomotiv ve Motosiklet dünyasını tanıtan programlarla büyük dikkat çeken Saffet Üçüncü, Türkiye Honda Motosiklet satış birincisi Kıvrak Motor sahibi Nuri Kıvrak’ın daveti üzerine Fethiye’ye geldi.

Otomotiv ve Motosiklet dünyasını tanıtan programlarla büyük dikkat çeken Saffet Üçüncü, Türkiye Honda Motosiklet satış birincisi Kıvrak Motor sahibi Nuri Kıvrak’ın daveti üzerine Fethiye’ye geldi.  Beraberinde Honda şirketi yetkililerinin de yer aldığı Saffet Üçüncü, Kıvrak motorda motosiklet sporcuları ve tutkunları ile buluşup sohbet etti. 5 Yıl önce yurtdışındaki bir fuar da Nuri Kıvrak ile tanıştığını ve Fethiye’ye davet ettiğini belirten Saffet Üçüncü; “ Nasip bugüneymiş. Nuri Kıvrak’ın ünü Japonya’da ‘Honda’ yetkilileri üzerinde oldukça etkili. Fethiye’de motosiklet yada otomotiv üzerine bir program çekmeyi arzuluyorum. Fethiye harika bir yer. Fethiye’nin tanıtımına katkı sağlayabilirsem ne mutlu bana. “ ifadelerini kullandı.

Otomotiv ve Motosiklet dünyasını tanıtan programlarla büyük dikkat çeken Saffet Üçüncü, Türkiye Honda Motosiklet satış birincisi Kıvrak Motor sahibi Nuri Kıvrak’ın daveti üzerine Fethiye’ye geldi. Beraberinde; Honda Bölge müdürü Güven Karaman, Satış müdürleri Bülent Kılıçer ve Çetin Kardeş ile Fethiye’ye gelen NTV Program yapımcısı Saffet Üçüncü, Kıvrak Motorda motosiklet sporcuları ve tutkunlarıyla bir araya gelip motosiklet üzerine sohbet ettiler. Türkiye motosiklet federasyonu başkan yardımcısı Sadık Özdemir, Milli motosiklet sporcusu Serkan Özdemir ve Fethiyeli motosiklet tutkunu turizmci Osman Geniş ile motosiklet sevdalılarının yer aldığı ziyarette Saffet Üçüncü yaptığı programlar ve geziler ile ilgili anılarını anlattı.

Saffet Üçüncü Fethiye’de motosiklet yada otomotiv üzerine bir program yapma sözü de verdi. Üçüncü; “ Fethiye’ye daha önce çok geldik ama bu anlamda ilk gelişimiz. 5 yıl önce Nuri beyle yurtdışında motosiklet fuarında tanıştık. O zamanlar Nuri bey motosiklete çok meraklıydı. Beni de Fethiye’ye davet etmişti. Bugüne kadar vakit bulamamıştık. Nuri beyle şuan hasret gideriyoruz. Motosiklet hakkında çok derin güzel sohbetler yapıyoruz. Nuri beye ben bu ortam için çok teşekkür ediyorum. Çok profesyonel bir yer burası. Bizi dinleyen insanlar abarttığımızı düşünebilirler ama Nuri Bey’in bu sektörde bir ünü var. Şehir dışında bile Nuri Bey konuşuluyor. Ben hem motosiklet hem de otomobil tamirine çok meraklıyımdır. Gerçekten çok zaman harcadım bu konularda. Bence Nuri Bey’inde tutkusu, müşteriye karşı duyduğu saygıyı sevgiyi üst düzeyde tutması bu başarılardan en büyüğü. Motor sektörü büyürken en önemli şeyde güvenlik. Güvenlik bilincini arttırmak amaçlı yapılan eğitimler de var ama insanın kendisinde bitiyor can güvenliği. Kask deyip geçmemek lazım. Fethiye iklim olarak Türkiye’de en uygun şekilde motosiklet sürülen şehri. Türkiye’den dünya şampiyonları çıktı. Üst üste kazanan arkadaşlarımızda var bu bize büyük gurur veriyor. En kısa zamanda Nuri kardeşime söz veriyorum burada çekim yapacağız. Fethiyi’ye de tanıtma adına katkıda bulunacağız.“ dedi.

Türkiye Honda Motosiklet satış birincisi Kıvrak Motor sahibi Nuri Kıvrak ise; “ Saffet ağabey ile 5 sene sonra buluşma mutluluğunu bizlere yaşattığı için çok teşekkür ediyoruz. Saffet abimin bu sektörde emeği çok olan bir insan. Artık bu programlardan bizler Fethiye’de çekmesini istiyoruz. Honda ailemizde burada. Diğer gelen motosiklete gönül vermiş arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ediyoruz. Kendilerine geldikleri için çok teşekkür ediyorum. “ diye konuştu.

Fethiye’li Milli sporcu Türkiye Enduro Şampiyonu Serkan Özdemir ise; “ Saffet abiyle uluslar arası ralli de beraberdik. Kendisi otomobil kategorisinde hem çekim yapmak için hemde yarışmak için gelmişti. Orada sıkı bir sohbetimiz olmuştu. Fethiye’ye geleceği ile ilgili bilgi alınca beraber burada görüşüp sohbet etme fırsatımız oldu. Kendisi çok tanınmış bir programcı ve yapımcısı. Fethiye’ye gelmişken onu ağırlamak büyük onur ve gurur verici.  Kendisinden sözü aldık bir program çekimimiz olacak. Görüşmelerini yapacağız. İyi bir ekiple gücü bir araya getirip hem Fethiye tanıtımı açısından hem etkinlik açısından güzel bir şeyler yapmayı ümit ediyoruz.” İfadelerinde bulundu.

About egegazetesi

Check Also

Çocuk Evlerinden Yaza Merhaba Pikniği

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Fethiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü tarafından …