Cuma , Mayıs 20 2022
Anasayfa / Anasayfa / Şaban Taşar İle Yola Devam

Şaban Taşar İle Yola Devam

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın olağan genel kurulu, tek liste ile gerçekleştirildi. Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği genel kurulda mevcut başkan Şaban Taşar yeniden başkan seçildi.

Gazi İlkokulu Salonu’nda yapılan seçime Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu ve şoför esnafı katılım sağladı. Genel kurulda ilk olarak divan heyeti oluşturuldu.

Divan başkanlığına Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Yardımcısı Hüsamettin Karaşahin getirilirken; başkan yardımcılığına Metin Tunç, katip üyeliklere de Ayşe Argıç, Sabri Cesur ve Tezcan sönmez getirildi. Daha sonra gündem maddelerine geçildi. İlk olarak saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşımız söylendi. Ardından yönetim, denetleme kurulu ve yeni dönem çalışma raporları ile bilanço okunup; oylandı.

Divanı başkanı tarafından kürsüye davet edilen Halk Bankası Fethiye Şube Başkanı Güney Arıkan, Fethiye’de görev yaptığı için mutlu olduğunu belirtti. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu konuşmasında, “Gururla söylemek istediğim bir şey var. Türkiye’de kooperatif ve odalar arasında yumruğunu tek noktaya vuran yer Fethiye’dir. Bu sizlerin bizlere olan güveni sonucunda olmaktadır. Bizler de elimizden geldiğince sizlere layık olmaya devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra teşekkür konuşmasını yapan Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Taşar, “Sizlere yönelik yapmış ve yapacağımız hizmetler sadece faaliyet raporu ile sınırlı değildir. Şahsım ve yönetim kurulumuza görev süresince göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Daha güzel günlerde beraber olmak dileğiyle saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Şaban Taşar başkanlığındaki Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yönetim kurulunda şu isimler yer aldı; Ramazan Cura, Ercan Sarıkaya, Eşref Küçüktürkmen, Ayhan Yiğit, Emray Yetim, Mehmet Erbil, Hakan Gürsoy ve Şevket Aydın… Denetleme kurulu ise Hüseyin Küçük, Vedat Karabucak ve Osman Urkun’dan oluştu.

About egegazetesi

Check Also

Çocuk Evlerinden Yaza Merhaba Pikniği

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Fethiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü tarafından …