Pazartesi , Haziran 27 2022
Anasayfa / Anasayfa / Pazar Esnafının Sorunlarını Dinledi

Pazar Esnafının Sorunlarını Dinledi

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan, seçim çalışmaları kapsamında ekibi ile birlikte; Göcek Mahallesi’nde kurulan semt pazarını ziyaret etti. Başkan Adayı Çalhan, esnafların sorunlarını dinledi.

19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak olan kongre öncesinde; Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan adaylarından İbrahim Çalhan, ziyaretlerini sürdürüyor. Ekibi ile birlikte Göcek’teki semt pazarını ziyaret eden Başkan Aday Çalhan, göreve seçildikleri takdirde tüm sorunların çözümü için özverili bir çalışma içerisinde olacaklarını vurguladı.

Çalışmalarını değerlendiren Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan, “Kongre öncesinde ekibim ile birlikte çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Göcek’te kurulan semt pazarındaki esnaflarımızı ziyaret ettik ve sorunlarını dinledik. Genel kurulumuz 19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak” şeklinde ifadeler kullandı.

Açıklamasını sürdüren Başkan Adayı Çalhan, “Pazar esnafımızın sorunlarını ve bunların çözüm yollarını biliyoruz. Tüm zorluklara rağmen üyelerimiz, halkımıza hizmet sunmayı sürdürüyor. Mevcut sorunların çözümü için tüm kurumlarla istişare halinde olacağız. Ben ve ekibim şu zamana kadar yapılanların, daha iyisini yapabilmek adına yola çıktık. Teveccüh olur da seçilirsek, ayrım yapmadan hizmet edeceğiz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …