Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI ZOR DURUMDA

ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI ZOR DURUMDA

Muğla ilinde bulunan Rehabilitasyon Merkezleri bir takım ziyaret gerçekleştirdiler.

Geçtiğimiz günlerde Van’da yapılan Özel Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında alınan kararlar doğrultusunda Ak Parti Muğla İl Başkanlığı ziyaret edilmiştir. Ziyareti Özel Eğitim Federasyonu Muğla İl Başkanı Salih DÜNDAR  Avrupa Özel Özel Eğitim Dernekleri Federasyon Başkanı Eylem TAN ve Muğla bölgesinde hizmet veren Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri gerçekleştirmiştir.

Muğla İl Başkanı Salih DÜNDAR: ‘Daha önceden Van’da yaptığımız Genişletilmiş İl Başkaları toplantısında alınan karar doğrultusunda bugün tüm Türkiye’de olduğu gibi Muğla ilimizde de Ak Parti İl Başkanlığı ziyaret edilmiştir. Bu ziyarette Avrupa Özel Özel Eğitim Dernekleri Federasyon Başkanı Eylem TAN ve Muğla’da hizmet veren Özel Eğitim ve Reh. Merkezleri ile birlikte gerçekleştirdik. Ziyarette sektörümüzden hizmet alan 525 bin öğrenci, 45 bin personel, 3 bin 125 kurumu ilgilendiren sorunlarla çözüm önerileri görüşülmüştür. Ayrıca aynı konu görüşülmek üzere İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gidilmiş fakat Marmaris ilçemizde çıkan ve halen devam etmekte olan yangın sebebiyle ilgili makamlarla görüşme sağlanamamıştır. Ak parti Muğla İl Başkanlığı ile yaptığımız görüşmenin sektörümüz için hayırlara vesile olmasını diler, çıkan yangının biran önce kontrol altına alınmasını temenni ediyoruz.’ Diyerek konuşmasını bitirdi.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.