Pazar , Kasım 28 2021
Anasayfa / Anasayfa / Öğretmenler Günü Ziyareti

Öğretmenler Günü Ziyareti

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya beraberindeki heyetle birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret ettiler.

Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, Karaca’ya çiçek takdim etti. Samimi ortamda geçen ziyarette Karaca misafirleriyle birçok konuda değerlendirmede bulundu. Aynı zamanda Fethiye Belediye Başkanı 24 Kasım Öğretmen Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı; “Geleceğimizi şekillendiren öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Ülkemizin son dönemde eğitim konusunda yaşadığı sıkıntılar ortadadır. Geleceğimizin daha da iyi bir noktaya gelmesi için öğretmenlerimize her manada daha da değer verilmeli, eğitim sistemimiz düzeltilmelidir. Bir öğretmenin ’öğreten’ kimliği her zaman devam etmekte, okulda ve özel hayatlarında bu sürmektedir. Öğretmenlerimiz, hepimizin gönlünde önemli bir yer tutmaktadır. Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, şehit öğretmenlerimizi ve bugün aramızda bulunmayan tüm öğretmenlerimizi rahmetle, minnetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin ‘Öğretmenler Günü’nü, içtenlikle kutluyor, aile bireyleriyle birlikte, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum”

About egegazetesi

Check Also

90.000 KG KATYONİK POLİELEKTROLİT ALINACAKTIR

Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’nca  90.000 KG katyonik polielektrolit …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.