Pazartesi , Eylül 26 2022
Anasayfa / Anasayfa / NURSEL ÖZDEMİR’DE AKADEMİK ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

NURSEL ÖZDEMİR’DE AKADEMİK ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Uzun yıllardır İstanbul Ortopedi Çocuk Akademisi Prof Dr. Muharrem İnan ve ekibi ile çalışmakta iken Türkiye Aba Koordinatörü Uygulamalı Davranış Analizinin Türkiye’deki temsilcisi BBA Kurucusu Prof. Dr. Binyamin Birkan’la çalışmalarını sürdüren Nursel Özdemir Kurumları Akademik çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye Meslek Yüksekokulu ile uzun yıllardır ortak çalışmalarını sürdürmekte idi. Burada Prof. Dr. Fatma Kır ve Doç. Dr. Gonca Karayağız Muslu ile 8 yıldır devam eden ortak çalışmalar halinde olan Nursel Özdemir Kurumları şimdide Muğla Üniversitesi Akademisyeni, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Ahmet İmerci ile TUBİTAK Projeleri kapsamında çalışmalara imza atmaya hazırlanıyor. Elit Fizyoterapi Özel Eğitim Ve Reh. Merkezini de ziyaret etme fırsatı bulan Doç. Dr. Ahmet İmerci burada kurum Fizyoterapistleri ile bir araya gelerek bilgi, tecrübe ve birikimini aktarma fırsatı buldu. Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar’la da görüşerek Projenin startını vermiş oldular.

Doç. Dr. Ahmet İmerci : ‘Öncelikle Salih Bey ve ekibine göstermiş oldukları  ilgi, alaka ve mükemmel misafirperverlikten dolayı teşekkür etmek istiyorum. Burada çok iyi işler yapıldığını gördüm. Kurumun değerli öğrencileri için işbirliği yaparak onlara faydalı olacağımıza inanıyorum. Bu başlangıcımızın uzun yıllar beraber devam etmesini isterim. Kurum ile birlikte Tübitak Projeleri kapsamında çok değerli çalışmalara imza atacağız. İleriki zamanlarda tekrar gelerek öğrencilerimiz ve aileleri tanışmak isterim. ‘ Dedi.

Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar: ‘ Her zaman hedefimiz ve amacımız öğrencilerimize ulaşamadıkları imkanları onlara sağlamak olmuştur. Olağan rutin işlerden artık çıkarak etrafımızda, dünyada neler olduğunu takip etmemiz gereken bir dönemdeyiz. Bu nedenle her zaman tercihimiz alanında uzman, kendini kanıtlamış Profesör ve doktorlarla çalışmak olmuştur. Öğrencilerimiz ve ailelerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Bizleri tercih ederek  Tübitak projeleri kapsamında birlikte çalışacağımız Doç. Dr. Ahmet İmerci hocama ayrıca teşekkür etmek istiyorum. ‘ diyerek konuşmasını bitirdi.

About egegazetesi

Check Also

Karaca, “Onlar unutsa da biz onları unutmayacağız”

Fethiye Belediyesi ve Fethiye Alzheimer Derneği işbirliğinde birçok hayırseverin yardımlarıyla Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi hizmete …