Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / Müzikli Fethiye Akşamları İlgi Çekiyor

Müzikli Fethiye Akşamları İlgi Çekiyor

Fethiye Belediyesi tarafından, Haziran  – 11 Ağustos tarihleri arasında, 20.30 ila 21.30 saatleri arasında sürecek ‘Müzikli Fethiye Akşamları’ açık hava konserleri sanatçı Mustafa Selçukoğlu’nun sahnesiyle başladı. Bugün Şehit Fethi Bey Parkı’nda yapılması beklenen Adem Kazan konseri ise ertelendi.

Fethiye Belediyesi’nin organizasyonunda, sanatçılar; Ali Tunç, Adem Kazan, Aysun Karasaçlı, Mustafa Selçukoğlu ve Osman Batur Keser’in vereceği konserler Fethiye’nin çeşitli noktalarında halk ile buluşacak. Sanatçı Mustafa Selçukoğlu ile başlayan Müzikli Fethiye Akşamları 3. Etap Sahil Bandı’nda, halkın yoğun bir katılımıyla başladı. Halkın ilgiyle takip ettiği Müzikli Fethiye Geceleri halk konserinde, vatandaşlar, Mustafa Selçukoğlu’nun seslendirdiği şarkılara eşlik ettiler.  Şarkıları söyleyip saatlerce eğlendiler.

Programa Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca eşi Çiğdem Karaca ve oğlu Deniz Karaca ile katılım sağladı. Konseri halkla birlikte takip eden Karaca ailesi, vatandaşların da ilgi odağı oldu. Karaca yaptığı açıklamada, “Geleneksel hale getirdiğimiz, Müzikli Fethiye Akşamları konserlerimize dün akşam güzel bir başlangıç yaptık. Tüm yurttaşlarımı ve misafirlerimizi yaz boyunca devam edecek olan konserlerimize davet ediyorum” dedi.

ADEM KAZAN KONSERİ ERTELENDİ
Bugün Şehit Fethi Bey Parkı’nda yapılması beklenen ‘Müzikli Fethiye Akşamları’ Adem Kazan Açık Hava Konseri’nin başka bir tarihe ertelendiği açıklandı.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.