Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / MUHTELİF METAL VE HIRDAVAT MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR

MUHTELİF METAL VE HIRDAVAT MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR

Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’nca Muhtelif Metal ve Hırdavat Malzemeleri mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; 2 Kısım Muhtelif Metal ve Hırdavat Malzemeleri. 1- Tüm Mallar sözleşme imza tarihinden itibaren 30 (Otuz) takvim günü içerisinde Teknik Şartnameye uygun olarak tek seferde teslim edilecektir. 2- Resmi Tatil ve Hafta Sonlarında teslimat kabul edilmeyecektir. 3- Teslim süresinin son gününün tüm resmi tatillere ve dini bayramlar öncesi arefe günlerine denk gelmesi halinde ertesi ilk iş günü son teslim günü olarak sayılacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/984782/ihale-duyurulari-mal-alim-ihaleleri-muhtelif-metal-ve-hirdavat-malzemeleri-satin-alinacaktir linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …