Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / MUHTELİF KİMYASAL GÜBRE, ZİRAİ İLAÇ VE AŞI MACUNU SATIN ALINACAKTIR

MUHTELİF KİMYASAL GÜBRE, ZİRAİ İLAÇ VE AŞI MACUNU SATIN ALINACAKTIR

Bodrum Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nce Muhtelif Kimyasal Gübre, Zirai İlaç ve Aşı Macunu Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; 5 kalem Bodrum Belediyesi Park ve Yeşil Alanlarında Kullanılmak Üzere Kimyasal Gübre, Zirai İlaç ve Aşı Macunu Alımı işi. Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ortakent ve Mumcular Seralarına mesai saatleri içerisinde işe başlama tarihinden itibaren 45 takvim günü içerisinde idarenin talep ettiği miktarlara göre, peyder pey teslim edilecektir. Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/994803/ihale-duyurulari-mal-alim-ihaleleri-muhtelif-kimyasal-gubre-zirai-ilac-ve-asi-macunu-satin-alinacaktir linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …