Pazartesi , Aralık 5 2022

Milli Sporcu Serkan Özdemir ve Özgür Yörük Karaca’ya ziyarette bulundu

Avrupa Şampiyonu Milli Sporcumuz Fethiyeli Serkan Özdemir, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu. Aynı zamanda 9 Eylül Sprint Ralli yarışmasında genel klasmanda ikinci olan DOC Kurucu Hekimi Özgür Yörük de Karaca’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Yunanistan’ın ardından Hırvatistan ve Bosna Hersek’de düzenlenen Avrupa Ralli Kupası’yla ilgili Karaca’ya bilgiler veren Özdemir, “Yunanistan’dan sonra Hırvatistan ve Bosna-Hersek’te düzenlenen FIM Avrupa Ralli Şampiyonası’nda 13 etabın 12’sini kazanarak şampiyon olduk. Aynı zamanda FIM dışında yapılan yarışlardaki 9 etabı lider tamamlayarak bu klasmanda da iki kupayı ülkemize kazandırdık” dedi. Milli Sporcu Serkan Özdemir’i belediyede ağırlamaktan büyük keyif aldığını söyleyen Karaca, spora ve sporcuya ellerinden geldikçe destek vermeyi sürdüreceklerini ifade etti.

Aynı zamanda Özgür Yörük, ralli yarışmasında kazandıkları başarıyı Karaca’yla paylaştılar. İzmir’de düzenlenen ralli yarışmasına katılım sağlayan Yörük, genel klasmanda ikinci olmuştu.

About egegazetesi

Check Also

Bulk Fit: Lanie Delphin Works a Private, Inexpensive Dating Service in West Massachusetts

The small variation: Lanie Delphin is actually a down-to-earth matchmaker with 15 years of expertise assisting …