Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / MERA ISLAH VE AMENAJMAN HİZMETİ ALINACAKTIR

MERA ISLAH VE AMENAJMAN HİZMETİ ALINACAKTIR

Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü 4342 sayılı Mera Kanunu Mera Islah ve Amenajman Projesi kapsamında teknik şartnamede belirtilen İlçelerde anahtar götürü bedel mera ıslah ve amejman işi hizmet alımı (seydikemer çökek-yatağan gökpınar) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü 4342 sayılı Mera Kanunu Mera Islah ve Amenajman Projesi kapsamında teknik şartnamede belirtilen İlçelerde anahtar götürü bedel mera ıslah ve amejman işi hizmet alımı(seydikemer çökek-yatağan gökpınar) 2 Adet Götürü Bedel. Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/988819/ihale-duyurulari-hizmet-alim-ihaleleri-mera-islah-ve-amenajman-hizmeti-alinacaktir linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …