Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / Manga’dan Fethiye’de muhteşem konser

Manga’dan Fethiye’de muhteşem konser

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Fethiye Belediyesi’nin düzenlediği Manga Konseriyle muhteşem bir şekilde kutlandı. Manga grubu verdiği konserle bayram coşkusunu Fethiyelilere yaşattı.

Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen Manga Konseri’nde  Beşkaza Meydanı tıklım tıklım doldu. Doğukan Alsay sunumuyla gerçekleşen konsere binlerce vatandaş katılım sağladı. Manga, birbirinden güzel şarkılarıyla meydanı dolduran vatandaşları coşturdu. Fethiye Belediyesi Başkan Vekili Miraç Efe Doğan yaptığı açıklamada, “Bugün; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlamak için birlikteyiz. Hiçbir ayrım yapmadan bu bayramı kutlamaya gelen tüm yürekli insanları, gençleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bu büyük bayram gençliğin bayramıdır. Bu Cumhuriyeti kuran gençlerdir ve dünyaya eşi olmayan özgürlük ve bağımsızlık savaşımızın şehit ve gazilerini huzurlarınızda rahmetle, şükranla ve minnetle anıyorum. Fethiye Belediye Meclisinin en genç üyelerinden biri olarak bu bayramın adına ve anlamına uygun olarak bugün Başkanlık makamını bana bırakan değerli başkanıma şahsım ve Fethiyeli gençler adına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Son olarak bu meydanı dolduran herkese selam olsun. Müziğiyle bayramımıza renk ve anlam katan MANGA grubuna teşekkür ediyor, herkese saygılar ve sevgiler sunuyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız hepimize kutlu olsun” dedi.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …