Pazartesi , Haziran 27 2022
Anasayfa / Anasayfa / MAL ALIMI İÇİN İHALE İLANI

MAL ALIMI İÇİN İHALE İLANI

Sınırlı  Sorumlu  Muğla  Bölgesi  Su  Ürünleri  Kooperatifleri  Birliği,  Güney  Ege  Kalkınma Ajansı  Kooperatif  ve  Birliklerin  Rekabet  Gücünün  Geliştirilmesi  Mali Destek  Programı Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Muğla İli Bodrum İlçesi Dirmil Mahallesi 6698 Sokak No:12/9-10-11 adresinde Günde 1 ton ürün işleme kapasiteli şoklama ve soğuk hava deposu yapımı> için bir Mal Alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası “Muslihittin Mahallesi Hasat Sokak Menteşe İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü 2 Kat Menteşe/Muğla” adresinden temin edilebilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/889209/ihale-duyurulari/ab-kkydp-ve-kalkinma-ajansi-destek-ihaleleri/mal-alimi-icin-ihale-ilani linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …