Perşembe , Eylül 28 2023

Mahalle Buluşmaları Başladı

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanlığı Bünyesinde Muğla ilinde ilk olarak Fethiye’nin Tuzla Mahallesi sakinleriyle gerçekleştirilen mahalle toplantıları başladı.

Tuzla Mahalle Başkanı Halime KARAGÖZ’ün organize ettiği kahvaltı organizasyonuna yaklaşık 250 kişi katılım gösterdi. İl Başkanı Kadem METE, Başkan Yardımcıları Tamer TOPAL ve Gültekin AKÇA, Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Duygu Pınar Marçalı Doğru, İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Gülhanım BOZ ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Sinan CENGİL ve Yönetimi katıldı.

Toplantıda Tuzla Mahalle Teşkilatı tanıtıldı. Yapılan ve yapılacak olan hizmetler anlatıldı.

Tuzla Mahalle Başkanı Halime KARAGÖZ’ün açılış konuşmasıyla başlayan toplantı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

İl Başkanı Kadem Mete katılım gösteren tüm vatandaşlara teşekkür ederek şöyle devam etti:’ Artık Muğla’nın her bölgesinde, her mahallesinde yapacağımız toplantıları Fethiye Tuzla Mahallesiyle başlatmış bulunmaktayız. Bu toplantıların amacı birbirimizi tanımak öneri ve talepleri daha iyi anlamak ve anlaşılmaktır. Özellikle böylesine büyük beldelerde, mahallelerde artık olayı biraz daha ciddiye almak, biraz daha destek vermek için vatandaşlarımızla bir araya gelmek oldukça  etkili oluyor. Bugün burada görüyorum ki çok doğru bir karar vermişiz. Bu toplantıya katılım gösteren bizimle birlikte bu yolda yürüyen tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk: Bu kadar yoğun bir katılım gösterdikleri için öncelikle tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki kötü hava şartları tüm ülkemizi etkisi altına aldı. Kötü hava koşullarına aldırmadan yağmur çamur demeden gelen tüm üyelerimize, gönüldaşlarımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Birlik beraberliğimizin devam edebilmesi için bu tür organizasyonları bundan sonra daha sık yapacağız. Bu toplantı 2022 yılının ilk mahalle buluşmasıdır. Toplantıya Muğla’dan katılan İl Başkanımız Kadem METE’ye Başkan Yardımcılarımıza, Kadın Kolları Başkanımıza ve tüm Teşkilat mensuplarımıza, organizasyonun gerçekleşmesine vesile olan tüm yönetime teşekkür ediyoruz.

About egegazetesi

Check Also

CHP’li Kadınlardan “Ücretsiz Öğün” Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Kadın Kolları  tarafından okullarda ücretsiz öğün verilmemesine ilişkin bir açıklama yapıldı. …