Cuma , Haziran 9 2023

Kocayiğit Yine Başkan

Fethiye Taksiciler Kooperatifi başkanlığına tekrar mevcut  başkan Çağdaş Kocayiğit seçildi. Fethiye 85 nolu Taksiciler Kooperatifi Başkanlığının 34’üncü seçimli olağan kongresi Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Konferans Salonunda  gerçekleşti. Tek liste ile gidilen seçimde Kooperatife iki dönemdir başkanlık yapan Çağdaş Kocayiğit, üyelerin güven oyunu alarak tekrar yeni dönem için görevlendirildi.

Kooperatif üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür eden başkan Çağdaş Kocayiğit, “Pandemi süreci ve ardından gelen zamlar ile birlikte şoför ve taksici esnaflarımız çok zor süreçlerden geçti. Günü siftahsız kapatan arkadaşlarımız oldu. İlçemizde yavaş yavaş turizm sezonu açıldı ve verilere bakıldığı zaman da sezondan oldukça umutluyuz. İnşallah kazasız belasız bol kazançlı bir sezon geçiririz. Yeni dönemde tekrar destek veren taksici esnaflarımıza çok teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

3’üncü dönem tekrar başkanlığa seçilen Fethiye 85 nolu Taksiciler Kooperatifi Başkanı Çağdaş Kocayiğit’in yönetimi şu isimlerden oluşuyor.

Yönetim Kurulu Asil : Çağdaş Kocayiğit, Nurettin Kıvrak, Hakan Bulan, Yoldaş Uflaz ve Nurfi Öncü, Yönetim Kurulu Yedek: Veli Küp, Cem Yanar, Ümit Gürsoy, Halil İbrahim İlboğa ve İbrahim Karaağaç, Denetleme Kurulu Asil: Hüseyin Dereli, Ayhan Sabancı, Denetleme Kurulu Yedek:İbrahim Tekin, Ali Kıvrak.

About egegazetesi

Check Also

CANKURTARAN EĞİTİMİNE KATILAN 12 KİŞİ BELGE ALDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) tarafından bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Bronz (havuz) Cankurtaran Eğitimi …