Perşembe , Eylül 28 2023

Kaymakam Balcı Muhtarlardan Sorunları Dinledi

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, mahalle muhtarları ile tanışma toplantısı düzenledi. Fethiye’deki resmi kurum ve daire amirlerinin de katıldığı toplantıda muhtarlardan mahallelerin sorunlarını da dinleyen  Kaymakam Balcı, “Ramazan Ayı sonrası mümkün olabildiğince sahada olup vatandaşlarımızla iç içe olacağım. Mahallelerimizin sorunlarının da ivedilikle çözülmesi için gerekli girişimlerde bulunulacaktır” dedi.

Ağrı’nın Diyadin İlçesi Kaymakamlığından geçtiğimiz günlerde Fethiye Kaymakamı görevine atanan ve görevine başlayan Kaymakam Alper Balcı, Fethiye’deki 41 mahallenin muhtarı ile tanışma toplantısı düzenledi. Kaymakam Alper Balcı başkanlığındaki toplantıya Garnizon Komutanı Per. Asb. Çvş. Mert Kuzgun, Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü, mahalle muhtarları ve resmi kurum ve daire amirleri katıldı.

Fethiye Devlet Su İşleri Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda Kaymakam Balcı, mahalle muhtarları ile tek tek tanışırken, mahallelerin sorunlarını da dinleyerek  ilgililerden sorunların ivedilikle giderilmesini istedi.

Ramazan Ayı sonrası mümkün olduğunca sahada olacağını kaydeden Kaymakam Balcı, “Ben devamlı sahada olmayı seven birisiyim. Fethiye’deki görevim süresince de böyle olacak. Ramazan ayı sonrası mahallelerimizi tek tek dolaşarak sorunları yerinde inceleyecek ve halkımızla iç içe olacağım” dedi.

About egegazetesi

Check Also

CHP’li Kadınlardan “Ücretsiz Öğün” Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Kadın Kolları  tarafından okullarda ücretsiz öğün verilmemesine ilişkin bir açıklama yapıldı. …