Salı , Mayıs 17 2022
Anasayfa / Anasayfa / Karaçulhaspor Karaca’ya Kupayla geldi

Karaçulhaspor Karaca’ya Kupayla geldi

Muğla Birinci Amatör Küme C Grubu’nda play-off maçında Karaçulhaspor, Marmaris Belediyespor’u yenerek Süper Amatöre yükselmişti. Karaçulhaspor Başkanı Mehmet Dalca ve yönetimi kupayla Karaca’yı ziyaret ettiler.

Karaçulhaspor,  Marmaris Belediyespor’u 90+3’de Emre’nin attığı golle yenerek süper amatöre yükselmişti. Karaçulha’da bayram havası yaratan şampiyonluk kutlamaları halen sürüyor. Karaçulhaspor Başkanı Mehmet Dalca ve yönetimi, alınan başarıyla birlikte ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Karaçulhaspor yönetimi, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundular.

Fethiye’nin alt liglerinde bulunan takımlarına her zaman destek vermeye çalıştıklarını belirten Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Karaçulhaspor yönetimi başta olmak üzere tüm teknik heyet ve futbolcuları kutladı. Karaçulhaspor Başkanı Mehmet Dalca ise, üzerinde ‘Türk Bayrağı ve Alim Karaca’ yazan hediyeyi Karaca’ya takdim etti.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …