Salı , Mayıs 17 2022
Anasayfa / Anasayfa / Karaca’ya Kupayla Geldiler

Karaca’ya Kupayla Geldiler

Fethiye Gazi Ortaokulu’nun bu yıl Okul Sporlarında Küçük Erkekler Futbol, Yıldız Erkekler Futbol, Küçük Erkekler Voleybol ve Küçük Kızlar Tenis takımlarının aldığı üstün başarılardan dolayı sporcular ve öğretmenler tarafından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu. Aynı zamanda CHP Kadın Kolları Başkan ve yönetimi, Karaca’ya ‘teşekkür’ ziyareti gerçekleştirdi.

Finallere katılarak bölgede Fethiye’yi temsil eden Fethiye Gazi Ortaokulu, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu. Ziyarete Gazi Ortaokulu Müdürü Ali Koyuncu yanı sıra öğretmenler Murat Kalay, Fatih Dirgen, Vedat Koyunca,  Okul Aile Birliği Başkanı Hülya Musluk ve öğrenciler katıldı. Kupalarıyla birlikte Karaca’ya ziyaret gerçekleştiren sporcular, aldıkları başarıyı Belediye Başkanı Karaca ile paylaştılar.

CHP KADIN KOLLARI ‘TEŞEKKÜR’ ETTİ
Geçtiğimiz günlerde Ankara’ya CHP Genel Merkezi’ne giden, CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak ve beraberinde üyeler, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya, teşekkür ettiler.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …