Salı , Mayıs 17 2022
Anasayfa / Anasayfa / Karaca ailesi, ‘kadın personellerle’ bir araya geldi

Karaca ailesi, ‘kadın personellerle’ bir araya geldi

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca eşi Çiğdem Karaca ile birlikte belediyenin kadın çalışanlarını ‘anneler günü’ dolayısıyla bir araya getirdi.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nde yapılan etkinliğe Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Güzide Özkaya da katılım sağladı. Yapılacak projelerle güzel işlere imza atılacağını söyleyen Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Festivalde dolu dolu bir üç gün geçti. Edip Akbayram ile konserden sonra beraberdik. Kendisi çok mutlu olmuş ve ‘gittiğim her yerde bunu anlatacağım’ diyor. Coşkulu bir kalabalık vardı. Defilede çok güzel bir performans gösterdiniz. Vermiş olduğunuz emekler için teşekkür ediyorum. Ben hepinizin Anneler Günü’nü kutluyorum. İyi ki varsınız. Önümüzdeki süreçte sizlerle güzel işler başaracağız” dedi. Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Güzide Özkaya ise, “Likya Kadın Kooperatifi kâr amacı gütmeyen bir kooperatiftir. Kadınların el emeği tekrar kadınlara verilmektedir. Kadınlarımızın istihdamı sağlanıyor. Defilede beğendiğiniz kıyafetler varsa onun aynısını çok uygun rakamlara diktirebiliyoruz. Vermiş olduğunuz destekler için teşekkür ediyoruz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.