Cuma , Aralık 2 2022

Kahvaltıda Bir Araya Geldiler

Büyük Birlik Partisi (BBP) Fethiye İlçe Başkanı Harun Güler, Fethiye’de Cumhur İttifakının  diğer üyeleri AK Parti ve MHP İlçe Başkanları ile uyumlu bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek, “Cumhur İttifakının Fethiye’de zafere ulaşması için gerekli tüm çalışmaları yerine getireceğiz” dedi.

Büyük Birlik Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı, Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Fethiye’de görev yapan basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda buluştu. Gazetecilerin günlerini kutlayan İlçe Başkanı Güler, Cumhur İttifakı dahilinde çalışmalarına devam ettiklerini dile getirdi.

Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Hoteli’nde gerçekleşen programa Büyük Birlik Partisi Fethiye İlçe Başkanı Harun Güler, ilçe yönetimi ve basın mensupları katıldı. Sohbet havasında geçen organizasyonda İlçe Başkanı Güler, çalışmaları hakkında bilgiler de aktardı.

Büyük Birlik Partisi Fethiye İlçe Başkanı Harun Güler yaptığı açıklamada, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlediğimiz programa katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte Büyük Birlik Partisi’nin ilçemizde daha ileriye taşıyabilmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Cumhur İttifakı dahilinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ana hedefimiz önümüzdeki seçimlerde Cumhur İttifakı’nın iktidarının devamını sağlamaktır. İttifak olarak el birliğiyle yol yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Açıklamasını sürdüren BBP İlçe Başkanı Harun Güler, “Önümüzdeki süreçte Cumhur İttifakı ile başkanları ile bir programımız olacak. Sürekli istişare halindeyiz. MHP İlçe Başkanı Sayın Osman Cura açılışımıza katıldı. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Sayın Turgay Öztürk ziyaretimize geldi. AK Parti Muğla İl Başkanı Sayın Kadem Mete açılışta çelenk gönderdi. Diğer ilçe başkanlarımızı da açılış etkinliğimize davet ettik fakat bir geri dönüş olmadı” şeklinde konuştu.

About egegazetesi

Check Also

BANU AVAR “YENİ DÜNYA DÜZENİNİ” ANLATTI Fethiye Yerel Tohumlar Derneği, Fethiye Ziraat Odası ve Fethiye …