Cuma , Haziran 9 2023

İşbirliği Devam Ediyor

Elit Fizyoterapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’yle Fethiye’de fark yaratmış, isminden söz ettirmiş olan Fizik Tedavi ihtiyacı olan bireylere destek eğitim veren Nursel Özdemir Kurumları 4 ayda bir rutin olarak yapılan ortopedi konsültasyonunu gerçekleştiren, öğrencileri değerlendirip tedavi programlarını takip eden Ortopediatri İstanbul Çocuk akademisinden Op. Dr. Ozan Ali Erdal, Fizyoterapist M. Zafer Pınarer ‘i ağırladı.

Fizyoterapist M.  Zafer Pınarer Fethiye’ye özellikle Nursel Özdemir Kurumlarına gelmekten keyif aldığını belirterek şöyle devam etti : ‘ Eğitim kuruluşu olmasının yanı sıra öğrencilerinin sağlığıyla da yakından ilgilenen bir kurum olması bizleri ayrıca mutlu ediyor. Bugün burada geçtiğimiz aylarda ameliyata alınan öğrencilerin, operasyon sonrası durumlarına bakarak tekrardan değerlendirdik. Durumlarının çok daha iyiye gittiğini görüyoruz. Öğrencilerimizin durumlarını raporlandırarak ailelerimize ve fizyoterapistlerimize bilgilendirmeler yaptık. İlerleyen dönemlerde yine muayeneler için geleceğiz. Nursel Özdemir Kurumları kurucusu Salih Dündar’ın, ekibinin ve fizik tedavi uzmanlarının ilgisi, bizlere olumlu yaklaşımları için çok teşekkür ederiz” dedi.

Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar : ‘Öncelikle uzmanlarımızı her zaman düzenli, disiplinli bir ekiple  karşılamaya devam edeceğiz. Çünkü bizler öğrencilerimizin daha ileri beceri seviyelerinde hayatlarını idame ettirmelerini istiyoruz. Bu doğrultuda bizleri yalnız bırakmayan, öğrencilerimizin ameliyat, botoks, cihaz uygulamalarını yakınen takip eden Ortopediatri İstanbul Çocuk akademisinden Op. Dr. Ozan Ali Erdal, Fizyoterapist M. Zafer Pınarer’e çok teşekkür ediyorum.’ Dedi.

About egegazetesi

Check Also

CANKURTARAN EĞİTİMİNE KATILAN 12 KİŞİ BELGE ALDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) tarafından bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Bronz (havuz) Cankurtaran Eğitimi …