Perşembe , Eylül 21 2023

Huzurevi Sakinlerine Moral Etkinliği

Fethiye Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu, SHÇEK-Fethiye Belediyesi Huzurevi sakinlerine unutamayacakları bir konser sundu. Şef Ufukhan Kobul yönetimindeki Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu, birbirinden güzel şarkıları seslendirirken, Huzurevi sakinleri de bu şarkılara zaman zaman eşlik ettiler.

Fethiye Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu, SHÇEK-Fethiye Belediyesi Huzurevi sakinlerine unutamayacakları bir konser gerçekleştirdi. Şef Ufukhan Kobal’ın yönetimindeki Fethiye Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu’nun konserini Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman Toprakçı’nın yanı sıra, Huzurevi Müdürü Sevim Seringen, Fethiye Halk Eğitim Merkezi Yetkilileri ile huzurevi sakinleri izledi. Konserin sunuculuğunu Fethiye Edebiyat Grubu’ndan Gülseren Pars yaparken; koro hemen her şarkının ardından alkışlandı. Fethiye Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu’nun konserinde birbirinden güzel şarkılara yaşlı vatandaşlarımızda eşlik ederken, konser sonunda İl Müdürü Osman Toprakçı ve Huzurevi Müdürü Sevim Seringen konsere katkıları bulunan ilgililere ve koro üyelerine teşekkür ettiler. Konser sonunda yaşlılar, koro üyeleri ile bol bol fotoğraf da çektirdi.

About egegazetesi

Check Also

Kavaklıdere’de 3 Mahalleye Sıcak Asfalt Yapıldı

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Kavaklıdere İlçesinde başlatılan asfaltlama çalışmalarında, Menteşeoğlu, Mustafa Yılmaz ve Sazak Caddelerinde …