Pazartesi , Eylül 26 2022
Anasayfa / Anasayfa / Hafız Ali TEL Gönülleri Fethetti

Hafız Ali TEL Gönülleri Fethetti

Fetimderin Organize ettiği Sabah Namazında  “Kur’an Ziyafeti” Sanayi Camiinde,  “Ailecek Miraç Gecesinde Camideyiz” programı da Mevlüt Aykırı Camiinde gerçekleşti. Programa davetli olarak Fethiye’ye gelen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Dünya 1.si Hafız Ali TEL Hoca, Tilavetleriyle gönülleri mest etti.

Sabah Namazında Camiyi dolduran Cemaat artarak yatsı namazında da saflardaki yerlerini aldılar. Yatsı Namazından önce Camii İmam Hatibi Ömer Şükrü Menteş’ in sohbetiyle başlayan program Yatsı Namazından sonra Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Dünya 1.si Ali TEL’in muhteşem Kıratıyla devam etti. Ayrıca, Mevlüt Aykırı Camii Müezzin – Kayyumu Yasin TÜRE, Yeni Camii Müezzin – Kayyumu Şefik OMAÇ, Kur’an, Mevlid-i Şerif ve İlahileriyle geceye renk kattılar. Hafız Ali TEL’in Miraç bahrini okumasından ardından Saruhan Camii İmam Hatibi ve Fetimder Başkanı Mustafa Ertan Hoca da Gecenin Duasını yaptı. Program sonrası Fetimder Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ertan Programa katkı sağlayan başta ilçemiz Turizmcilerinden  Oscar Yönetim Kurulu Başkanı Osman KOYUNCU olmak üzere tüm Hayırseverlere, Camii dolduran Cemaate ve Din Görevlilerine teşekkür etti. Sabah Namazı Buluşması ve Miraç Kandili Programında Cami Cemaatine Birçok İkramda bulunuldu. Kendileriyle görüştüğümüz birçok kişi, Televizyonlarda izlediğimiz büyük Camilerde gerçekleştirilen Kandil Programlarından farksız bir gece yaşadık vesile olanlara şükranlarımızı sunuyoruz. Ali TEL hocamız da tilavetleriyle adeta gönüllerimizi fethetti dediler. Bizler de tüm İslam aleminin Miraç Kandilini Kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

About egegazetesi

Check Also

Karaca, “Onlar unutsa da biz onları unutmayacağız”

Fethiye Belediyesi ve Fethiye Alzheimer Derneği işbirliğinde birçok hayırseverin yardımlarıyla Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi hizmete …