Cuma , Aralık 2 2022

Göktepe Ekibiyle Puan Topluyor

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve yönetim kurulu, seçimler yaklaşırken üyelere yapacaklarını anlatıp puan topluyor. Yaklaşık 20 yıllık esnaf olan Göktepe esnafların sorunlarını bildiğini anlatıp, “Başkan seçildikten sonra bu sorunları birlikte çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe seçimli olağan genel kurul yaklaşırken, Fethiye’nin Sanayi Çarşısı, Taşyaka, Patlangıç ve Kesikkapı Mahalle’lerinde yönetim kurulu üyesi adaylar Abdurrahman Atalay, Halil Akar, Bayram Kahraman, Ramazan Canözü, Eyüp Koca, Özkan Hırçın, Ufuk Aydın, Muhammet Çobanoğlu, Harun Çatal, Nafiz Atlıhan, Mehmet Emin Kızıl ve Doğal Uçkuner ile birlikte esnafları ziyaret edip, destek istedi. Esnaflara bugüne kadar yapılan yönetim hatalarını anlatan Göktepe, projelerini sıralayıp, 8 Ocak’ta yapılacak kongreye davet etti.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Biz esnafımızla barışık bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Esnaf ve sanatkarımız arasında hiçbir ayrım yapmayacağız. Esnaflarımıza Hukuk danışmanlığı, Esnaf Kreşi, Sanayi Çarşısına esnaflarımız için acil sağlık kabini gibi projelerimizi göreve başlar başlamaz uygulamaya koyacağız. En önemlisi esnaflarımıza yönelik eğitim seminerlerine hız vereceğiz” dedi.

Ziyaretlerde esnaflar başkan adayı Tezcan Göktepe’ye kongrede başarılar dilerken, “Seni tanıyoruz. Yanındayız. Başkan seçileceğine inanıyoruz. Esnaf Odası’nda değişim şart” ifadelerini kullandılar.

About egegazetesi

Check Also

BANU AVAR “YENİ DÜNYA DÜZENİNİ” ANLATTI Fethiye Yerel Tohumlar Derneği, Fethiye Ziraat Odası ve Fethiye …