Cuma , Temmuz 1 2022
Anasayfa / Ekonomi / Göktepe “Demokrasi Sonucuna Boynumuz Kıldan İnce”

Göktepe “Demokrasi Sonucuna Boynumuz Kıldan İnce”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe 8 Ocak Cumartesi günü yapılan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan seçimli olağan genel kuruluna katılan, katılamayan tüm esnaf ve sanatkarlara teşekkür etti. Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Bana ve ekibim için oy verenlere çok teşekkür ediyorum. Bunun yanında yoğun katılım sağlayan diğer esnaflarımıza demokratik haklarını gelip sandığa yansıttıkları için teşekkür ediyorum. Demokrasi karşısında boynumuz kıldan incedir. Herkesin görüşüne ve yönetiliş şekline saygı duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 8 Ocak Cumartesi günü Eski Fethiye Lisesinde yapılan seçimli olağan genel kurulu başkanlık yarışına Turizmci Tezcan Göktepe’de katılmıştı.  Seçime 3 adaydan biri olarak katılan Tezcan Göktepe, “Ekibimizle girmiş olduğumuz seçimde bize destek olan,  oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Vermeyen ama demokrasinin gereği olan haklarını kullanmak üzere seçim yerine gelen ve oyunu kullanan esnaf arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Herkes hak ettiği şekilde yaşar. Biz üzerimize düşeni yaptık.

Odamızı sahipsiz bırakmamak ve daha iyi yönetmek adına aday olduk.  Adaylık süresi içerisinde yapacaklarımızı anlattık. Hizmet isteyen üyelerimiz bana ve diğer arkadaşıma oy verdi. Son gün ısınmak isteyende alması gerekeni aldı. Herkese hayırlı olsun. Seçim bitmiştir. Bize gönül veren oy veren herkese çok çok teşekkür ederim. Benim sorumluğum bundan sonra denetlemektir. En güzeli, heyecan olmayan odamıza seçim heyecanın nasıl olması gerektiğini göstermiş olduk. Tüm esnaflarımıza bundan sonrada odaya sahip çıkmaya davet ediyorum. Seçim bitti. Şimdi geleceğe bakalım. Bana ve ekibim için oy verenlere bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Bunun yanında yoğun katılım sağlayan diğer esnaflarımıza demokratik haklarını gelip sandığa yansıttıkları için teşekkür ediyorum. Demokrasi karşısında boynumuz kıldan incedir. Herkesin görüşüne ve yönetiliş şekline saygı duyuyorum” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

Fethiyespor Transfer Çalışmalarına Başladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci ligde mücadele edecek olan Fethiyespor Teknik Direktör Mesut Toros ile …