Pazartesi , Eylül 26 2022
Anasayfa / Anasayfa / FTSO’DAN ŞEHİT ER ADNAN ERGEN İLKOKULU’NA KİTAP DESTEĞİ

FTSO’DAN ŞEHİT ER ADNAN ERGEN İLKOKULU’NA KİTAP DESTEĞİ

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) çalışanları ve yöneticileri tarafından, Seydikemer’in Eşen Mahallesi’ndeki Şehit Er Adnan Ergen İlkokulu’na kütüphane kurulması için toplanan kitaplar, Okul Müdürü Sevcan Kel’e teslim edildi.

2015 yılında Hakkari’nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit olan sözleşmeli Piyade Er Adnan Ergen’in adının verildiği, Şehit Er Adnan Ergen İlkokulu, bünyesinde kurmak istediği kütüphane için kurumlardan kitap desteği istedi. Okul yönetiminin talebi üzerine harekete geçen FTSO yöneticileri ve çalışanları, çocuk, hikâye ve test kitaplarından oluşan yaklaşık 300 kitap topladı.

Toplanan kitaplar Eşen’e götürülerek FTSO Oda Sicil Şefi Gül Çamlıca Kabak tarafından Okul Müdürü Sevcan Kel’e teslim edildi. Gelen desteklerle kütüphanenin bir kısmının şekillendiğini belirten Okul Müdürü Sevcan Kel, FTSO çalışanlarına ve yöneticilerine destekleri nedeniyle teşekkür etti.

About egegazetesi

Check Also

Karaca, “Onlar unutsa da biz onları unutmayacağız”

Fethiye Belediyesi ve Fethiye Alzheimer Derneği işbirliğinde birçok hayırseverin yardımlarıyla Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi hizmete …