Perşembe , Ekim 6 2022
Anasayfa / Anasayfa / FTSO YÖNETİMİ, KAYMAKAM ALPER BALCI’YI ZİYARET ETTİ

FTSO YÖNETİMİ, KAYMAKAM ALPER BALCI’YI ZİYARET ETTİ

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) yönetimi, görevine başlayan Fethiye Kaymakamı Alper Balcı’yı ziyaret ederek FTSO çalışmaları ile bölgenin ticari ve ekonomik durumu hakkında bilgi verdi.

FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, Meclis Başkan Yardımcısı Sami Kemik, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu üyeleri Fatih Tufan, Şevket Süreyya Gürol, Ramazan Dim, Emre Başaran ve İbrahim Erdem’den oluşan FTSO heyeti, Fethiye Kaymakamı Alper Balcı ile makamında bir araya geldi.

Ziyarette Başkan Çıralı tarafından FTSO çalışmaları ve bölge ekonomisine ilişkin bilgi verildi. FTSO tarafından yürütülen projelerin detaylarını Kaymakam Balcı ile paylaşan Başkan Çıralı, turizme ve tarıma önemli katkılar yapacak yatırımları bölgeye kazandırmak için çalıştıklarını kaydetti. Başkan Çıralı ve beraberindekiler, Kaymakam Balcı’ya yeni görev yerinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Balcı ise kurumlarla yakın ilişkiler içinde çalışmalarını yürütmek istediğini belirterek FTSO heyetine nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

About egegazetesi

Check Also

Karayiğit “Yeni Uygulama Ziraat Odalarını Devre Dışı Bırakıyor”

1 Ekim tarihi itibari ile Çiftçi Kayıt Belgesi (ÇKS) başvurularının e- Devlet üzerinden yapılmaya başlaması …