Pazar , Ekim 2 2022
Anasayfa / Anasayfa / FTSO MECLİS ÜYESİ VE MESLEK KOMİTESİ BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR PLAKETİ

FTSO MECLİS ÜYESİ VE MESLEK KOMİTESİ BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Eylül Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nda 2018-2022 döneminin son toplantısı olan oturumun sonunda, meclis üyeleri ve meslek komitesi başkanlarına teşekkür plaketi verildi.

FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke başkanlığında, 15 Eylül 2022 tarihinde FTSO Likya Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya FTSO Meslek Komitesi başkanları da katıldı. Gündem maddelerinin oylanarak karara bağlandığı toplantıda, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı tarafından 1 aylık Oda faaliyetleri hakkında meclis üyelerine bilgi verildi.

Toplantıda ayrıca 15 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilecek FTSO Organ Seçimleri öncesi, FTSO Genel Sekreteri Av. Ezgi Kullukçu tarafından meclis üyesi ve meslek komitesi başkanlarına, seçim sistemi ve süreçler hakkında sunum yapıldı.

2018-2022 döneminin son toplantısı olan oturum sonunda meclis üyeleri ve meslek komitesi başkanlarına katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

About egegazetesi

Check Also

BAŞKAN OTGÖZ PARKE TAŞI DÖŞEDİ

Seydikemer Belediyesi’nin Ceylan Mahallesinde devam eden parke çalışmalarını yerinde inceleyen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.