Perşembe , Ekim 6 2022
Anasayfa / Anasayfa / FTSO MART AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YOĞUN KATILIMLA YAPILDI

FTSO MART AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YOĞUN KATILIMLA YAPILDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, meclis üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke başkanlığında 17 Mart Perşembe günü gerçekleştirilen Meclis toplantısında gündemdeki konular ele alındı. Toplantının açılışında konuşan FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, Meclis üyelerinin Berat Kandilini kutladı ve yaklaşmakta olan Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi.

Toplantı gündeminde yer alan FTSO üye işletmelerinde uygulanacak Ramazan pidesi ile 2022 turizm sezonu için şezlong ve şemsiye azami fiyat tarifeleri de görüşüldü. FTSO Meclisi’nde görüşülerek oy birliğiyle alınan karar doğrultusunda belirlenen azami fiyat tarifesi onay için Kaymakamlığa gönderilecek.

Meclis toplantısında daha sonra FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Oda faaliyetleri hakkında Meclis üyelerine sunum yaptı. Toplantı, Meclis üyelerinin dilek ve temennileriyle sonra erdi.

 

About egegazetesi

Check Also

Karaçulha sakinlerinin mutlu günü

Fethiye Belediyesi ve Karaçulha Spor Kulübü işbirliğinde organize edilen etkinlik Karaçulha Kovanlık Futbol Sahasında gerçekleşti. …