Salı , Haziran 28 2022
Anasayfa / Anasayfa / FTSO HAZİRAN AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

FTSO HAZİRAN AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Haziran Ayı olağan meclis toplantısında, meclis üyelerine, Seydikemer Tarıma Dayalı İhtisas Süt Sığırcılığı Organize Sanayi Bölgesi ve 34. Muğla Odaları ve Borsası Müşterek Toplantısı ile ilgili detaylı bilgi aktarıldı.

FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke başkanlığında 16 Haziran Perşembe günü yapılan Meclis toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti. Gündemdeki konuların ele alındığı toplantıda Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke tarafından, FTSO, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası, Bodrum Ticaret Odası Marmaris Ticaret Odası, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu üyelerin katkılarıyla hazırlanan “Babalar ve Kızları Projesi” ve lansmanı hakkında bilgi verildi. Proje kapsamında hazırlanan tanıtım filmi meclis üyeleri ile paylaşıldı.

Meclis toplantısında, katılımcılara, Başkan Büyükteke tarafından FTSO’nun ev sahipliğinde 10 Haziran 2022 tarihinde yapılan “34. Muğla Odaları ve Borsası Müşterek Toplantısı”,  FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı tarafından da FTSO önderliğinde yürütülen Seydikemer Tarıma Dayalı İhtisas Süt Sığırcılığı Organize Sanayi Bölgesi”  hakkında bilgilendirme yapıldı.

Toplantı gündeminde yer alan FTSO üyesi işletmelerinde uygulanacak dondurma azami fiyat tarifesi de görüşülerek belirlendi. Meclis toplantısı FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’nın, Oda faaliyetleri hakkında Meclis üyelerine sunumuyla sona erdi.

About egegazetesi

Check Also

YOL SANAT VE ÜST YAPI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Orman İşletme Müdürlüğü-Yatağan Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Tarafından Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü, …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.