Salı , Mayıs 17 2022
Anasayfa / Anasayfa / Fethiyeli Boksörler Yine Başarılı Oldu

Fethiyeli Boksörler Yine Başarılı Oldu

Muğla Bodrum’da yapılan iller arası Boks Sparring maçlarında 7 kulüp 64 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena’dan Fethiye Halk Eğitim Müdürlüğü boksörleri 5 sporcu, 1 Kulüp boksörü ve 2 antrenör katıldı.

Yaren İpek 1, Ceren Güçlütürk 1, Ali Efe Küp 1, Halil Bayar 1, Ömer Baran Ateş 2, Sertan Karagözler 2. olmuştur. Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü başkanı ve Arslan Fight Arena antrenörü organizasyon ile ilgili yaptığı açıklamada “Organizasyonu düzenleyen sayın Ömer Dinçel hocaya çok teşekkür ederim eline sağlık güzel bir organizasyon gerçekleştirdi. Ayrıca  bize böyle organizasyonların olmazsa olmazı ulaşım ihtiyacımızı gideren Fethiye Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca’ya çok çok teşekkür ederim. Değerli Halk eğitim Müdürümüz sayın İsmail Cazağ ve yardımcısı Ercüment Yarbaşı’ya çok teşekkür ederim Ayrıca sporcunun her zaman yanında ve destekçisi olan Fethiye Gençlik ve Spor İlçe müdürümüz sayın Harun Reşit Yiğit beye çok teşekkür ederim. Sporcularımız ellerinden geleni yaptı Kulübümüze takım 2.ğini getirdiler emeklerine sağlık. “ dedi.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …