Perşembe , Ekim 6 2022
Anasayfa / Anasayfa / FETHİYE, EMITT 2022’YE ÇIKARTMA YAPTI

FETHİYE, EMITT 2022’YE ÇIKARTMA YAPTI

Fethiye’nin doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlik ve alternatif turizm seçenekleri başta olma üzere her yönüyle tanıtıldığı 25. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT-2022), Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri ile katılarak ikili görüşmeler gerçekleştirdi. Babadağ teleferiğin maketlerle ön plana çıkarıldığı fuarda, Fethiye standına yoğun ilgi olurken, katılımcılar VR gözlüklerle yamaç paraşütü deneyimi yaşamanın keyfini çıkardı.

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 9 Şubat 2022 Çarşamba günü kapılarını açan EMITT 2022’de katılımcılar, Fethiye standına yoğun ilgi gösterdi. İlk saatlerden başlayarak yüzlerce misafir ağırlayan Fethiye standını, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da ziyaret etti. Babadağ teleferiğin, maketlerle etkili şekilde tanıtıldığı fuarda, Fethiye standının ziyaretçileri VR gözlüklerle yamaç paraşütü deneyimi yaşadı.

Fuara, Fethiye iş dünyasını temsilen, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Mete Ay, Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Erdem, Şevket Süreyya Gürol, Halil İbrahim Öztürk, Emre Başaran, Ramazan Dim ve Fatih Tufan ile Meclis Üyeleri Aydın Ertemli, Akif Milaslıoğlu, Erdem Can Cüceoğlu, Adnan Erdoğan, Erol Aksoy, Ali Çelik, Mustafa Yiğit, Ramazan Sıtkı Gümüşhan, Mehmet Döver, Ozan Avcı, Ozan Altıok, Efrahim Akaçabel ile Kerim Arslan katıldı. Stantta gelen ziyaretçilerle birebir ilgilenen Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri, turizm profesyonelleriyle ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

Fethiye, 2022 sezonuna hazır

Fethiye’nin en iyi şekilde tanıtımı amacıyla, başta Fethiye Belediyesi olmak üzere tüm turizm paydaşlarıyla birlik beraberlik içinde geniş bir kadroyla EMITT’te yer aldıklarını vurgulayan FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, standa olan yoğun ilgiden büyük memnuniyet duydukları söyledi. Fethiye’nin yenilenen alt yapısıyla, konaklama tesisleri ve tüm turizm aktörleriyle 2022 sezonuna hazır olduğunu kaydeden Başkan Çıralı, “Türkiye’den ve dünyanın her yerinden tüm tatilcileri Fethiye’ye bekliyoruz” dedi.

Fuarı değerlendiren Başkan Çıralı, Fethiye için çok önemli ikili görüşmeler gerçekleştirdiklerini belirterek, 2022 turizm sezonundan beklentilerinin çok yüksek olduğunun altını çizdi.

12 Şubat Cumartesi gününe kadar açık kalacak EMITT fuarında Fethiye, tüm destinasyonları ve alternatif turizm seçenekleriyle ziyaretçilere tanıtılıyor.

About egegazetesi

Check Also

Karayiğit “Yeni Uygulama Ziraat Odalarını Devre Dışı Bırakıyor”

1 Ekim tarihi itibari ile Çiftçi Kayıt Belgesi (ÇKS) başvurularının e- Devlet üzerinden yapılmaya başlaması …