Salı , Mayıs 17 2022
Anasayfa / Anasayfa / Festival heyeti, Başkan Yardımcısı Bolelli’yi ziyaret etti

Festival heyeti, Başkan Yardımcısı Bolelli’yi ziyaret etti

  1. Uluslararası Fethiye Çocuk Festivali kapsamında farklı ülkelerden Fethiye’ye gelen öğretmen ve öğrenciler, Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’ye ziyaret gerçekleştirdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Fethiye Belediyesi, Girne Koleji, Hilton, Erasta AVM ve Deniz Ticaret Odası’nın destekleriyle gerçekleşen 13. Uluslararası Fethiye Çocuk Festivali, bu yıl da dolu dolu geçecek. Etkinlikler öncesinde festival heyeti, Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’ye ziyaret gerçekleştirdi. Fethiye Belediyesi’nde kendilerini ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Bolelli, “Öncelikle evlatlarımıza 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı armağan eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e şükranlarımı sunuyorum. Başarılı bir festival süreci diliyorum. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi. 20 Nisan Çarşamba gününden itibaren başlayacak program, 24 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …